10 اردیبهشت 1399

برگزاری پویش همدلی

مولف: محمدجواد عموئی   /  دسته: خبرهای مدرسه - فرهنگی و هنری   /  رتبه دهید:

باسمه تعالی
برنامه خیریه پویش همدلی امروز چهارشنبه 1399/2/10 با حضور دانش آموزان داوطلب، اولیاء و همکاران مدرسه در دبیرستان علامه حلی 8 برگزار گردید.
در این برنامه که به همت مدیریت محترم مرکز و با همکاری انجمن اولیاءو مربیان و قرارگاه همدلی سپاه و کمک داوطلبانه دانش آموزان و اولیای آنها برگزار شد، تعداد هزارو پانصد عدد ماسک N95 مونتاژ گردید.
از صبح امروز 15 نفر از دانش آموزان خیر و داوطلب با شور و حالی وصف ناشدنی به نیت کمک به همنوعان با رعایت کلیه نکات بهداشتی در سالن اجتماعات دبیرستان علامه حلی 8 گرد هم جمع شدند و پس از آموزش کوتاه اولیه شروع به مونتاژ ماسکهای N95 کردند.
پس از پایان کار ماسکهای مونتاژ شده که حدود  هزار و پانصد عدد بود، جمع آوری و برای استریل کردن و بسته بندی به یکی از مراکز سازمان انرژی اتمی برده شد.
در ادامه برنامه دانش آموزان در یک محیط بسیار صمیمی با مدیریت مرکز و دیگر همکاران مدرسه گپ و گفت دوستانه ای داشتند و نقطه نظرات خود و احساساتشان از این برنامه همدلی را مطرح کردند. 
یکی از دانش آموزان خیر که در این کار مشارکت کرده بود می گفت: بعد از حدود دوماه که در خانه بودیم، این بهترین بهانه برای مدرسه آمدن بود و حس بسیار خوب و زیبایی به من داد.
دیگری اظهار داشت : در این برنامه پویش همدلی، من دوستان همدل خودم را شناختم و این کار یک جور فیلتر کردن دوستان بود و سعی می کنم از این به بعد روی این دوستانم بیشتر حساب باز کنم.
دانش آموز دیگری از حس خوب کمک به همنوع و احساس مفید بودن گفت و دیگری این کار را قدم اول برای انجام کارهای بزرگتر در امور خیریه دانست.
در پایان، برنامه با برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر و دعا برای بهبود سلامتی بیماران کرونایی و شکست کرونا پایان یافت.
 

 
 
 

تعداد مشاهده (300)       نظرات (1)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری پویش همدلی "


احسنت . کاش یه برنامه مشابه هم با حضور فارغ تحصیلان مدرسه بزارید

نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

     
نقشه سایت